Vycházka na zmrzlinu.
Konečně se udělalo hezky, a tak jsme vyrazili na zmrzlinu na dětské hřiště . Rozloučili jsme se tak se studentkou Klárou, která u nás byla na praxi. Bylo to velmi hezké odpoledne.
Dětský den ve školní družině
Žáci ve školní družině oslavili Den dětí. Celé odpoledne bylo zaměřené na drobné hry a soutěže, při nichž děti plnily úkoly na několika stanovištích.

Jaro ve školní družině
Na jaře jsme se začali připravovat hlavně na jarní jarmark, který se konal 9. dubna. Děti vyrobily opravdu hodně různých dekorací. Vyráběli jsme také výrobky na Velikonoce.
Potom jsme začali vyrábět čarodějnice a připravovali jsme se na Slet čarodějnic.
Také jsme vyrobili maminkám přání k jejich svátku.
Slet čarodějnic v ŠD
Dne 30.04.2025 se žáci ze školní družiny sešli v kostýmech čarodějnic a čarodějů v tělocvičně, kde je čekalo odpoledne plné zábavy.

Maškarní v ŠD
Dne 26.02.2025 se žáci ze školní družiny sešli v tělocvičně v maskách při příležitosti maškarního bálu.
